Znamy się na rzeczy ;)

  W CrossFit Hussars zadbaliśmy o kobiety w szczególny sposób!
  Oddaliśmy do Waszej dyspozycji dwójkę świetnych i doświadczonych
  trenerów, Klaudię i Pedra.

  Dwóch trenerów, dwa charaktery, dwa odmienne programy
  treningowe i jeden cel - sprostać oczekiwaniom kobiet ;)

  Gotowa poddać ich próbie? ;)

Ladies Training

  To specjalny program treningowy dla kobiet, którego nadrzędnym zadaniem jest modelowanie sylwetki. Poszczególne jednostki treningowe skupiają się na innych celach. Dla przykładu, jednego dnia jest to trening o charakterze interwałowym, który nie tylko poprawi kondycję, ale podkręci metabolizm na wiele godzin (redukacja tkanki tłuszczowej), innym razem skupimy się na mięśniach, często niechętnie ćwiczonych przez panie, które wytrenowane sprawiają, że ciało jest jędrne i estetyczne. Należy się również spodziewać treningów poświeconych rozciąganiu, nadających gibkości i elastyczności.

  Ladies Training prowadzi Klaudia, dyplomowany trener personalny, która doskonale rozumie cele treningowe kobiet. Klaudia jest matką trójki dzieci, która w ciągu kilku miesięcy po porodzie dokonała tego, czego wielu nie udaje się nawet po latach... kompletnie wyrzeźbiła ciało, zrzucając kilkanaście kilogramów.

  Niech historia Klaudii będzie dla Was inspiracją i motywacją do działania, a jej doświadczenie i zaangażowanie w prowadzenie Ladies Training przekujcie na własne małe - wielkie sukcesy.

  Powrót do formy po ciąży - przemiana na przestrzeni sześciu miesięcy

  Klaudia w TVN Meteo Active

  Trening - galeria

CrossFit for Ladies

  CrossFit for Ladies to treningi CrossFit przygotowane specjalnie dla kobiet. Zasadnicza część treningu realizowana jest w oparciu o treningi dzienne, przygotowywane na każdy dzień w klubie - WOD (Workout of the Day) z  tą różnicą, że często podlegają one zeskalowaniu na potrzeby kobiet.

Zajęcia uzupełniające

  TRX

  ABS - Trening mięśni brzucha

  Stretching

Ten serwis korzysta z plików cookies.